Ortodonta Warszawa Ochota 

Leczymy najtrudniejsze przypadki wad zgryzu. Specjalizujemy się w ortodoncji od 1995 roku.

Jako nieliczni oferujemy leczenie bez wyrywania zębów(bezekstrakcyjne).

ortodonta targowek

Doświadczenie od 1997r.

Gabiet przyjazny dzieciom

Nowoczesne metody leczenia

Leczenie bezekstrakcyjne (bez usuwania zębów)

ortodonta targowek

26 lat doświadczenia w ortodoncji

Nowoczesne metody leczenia

Gabiet przyjazny dzieciom

Leczenie bezekstrakcyjne (bez usuwania zębów)

Nasz gabinet wyróżnia się dzięki specjaliście z doświadczeniem na rynku ortodoncji od 1995 roku w dziedzinie ortodoncji. Stosujemy najlepsze techniki leczenia, a także śledzimy najnowsze postępy w tej dziedzinie w USA. Dzięki temu pacjenci mogą być pewni otrzymania najwyższej jakości usług.

Zastanawiasz się, gdzie znaleźć dobrego ortodontę na Ochocie? Choć wybór specjalistów w tej dziedzinie jest szeroki, podjęcie decyzji często może wydawać się skomplikowane. Jednak warto rozważyć Pers Dental, nowoczesny gabinet ortodontyczny, który mimo lokalizacji na Warszawskim Targówku, oferuje dogodny dojazd z Ochoty.

Dogodna Lokalizacja i Dostępność Komunikacyjna

Gabinet Pers Dental znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko przystanków autobusowych i stacji metra Warszawa – Bródno. Dzięki temu, dojazd z różnych części miasta, w tym z Ochoty, jest szybki i wygodny. Czasami warto dołożyć trochę drogi, aby skorzystać z usług najlepszych specjalistów w dziedzinie ortodoncji, gdzie kluczowa jest wysoka jakość leczenia, ponieważ taka kuracja powinna zostać przeprowadzona raz w życiu.

Godziny Otwarcia Dostosowane do Pacjentów

Rozumiemy, że nasi pacjenci są zajęci – dlatego u nas gabinet ortodontyczny jest otwarty 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku. Oferujemy wizyty w godzinach popołudniowych i wieczornych do godz. 20.00, aby umożliwić zapracowanym osobom i uczniom wybranie dogodnego terminu.

W Pers Dental stawiamy na pozytywną atmosferę. Nasz zespół składa się zarówno z doświadczonych specjalistów, jak i młodych osób, które dbają o to, aby każda wizyta była przyjemna i pełna uśmiechu. Indywidualne podejście do pacjenta jest dla nas priorytetem, czego na próżno szukać w sieciówkach. Każda metoda leczenia jest dokładnie omawiana i dostosowana do indywidualnych potrzeb.

Kompleksowa ortodoncja w Warszawie na Ochocie

Oferujemy szeroki zakres usług ortodontycznych, w tym aparaty ruchome, stałe metalowe oraz stałe estetyczne. Dodatkowo, pacjenci mogą skorzystać z kompleksowych usług czyszczenia i wybielania zębów.

ortodonta warszawa Ochota

Proces Leczenia Ortodontycznego

Leczenie ortodontyczne to kluczowy element w uzyskaniu zdrowego i pięknego uśmiechu. W Pers Dental, położonym niedaleko Ochoty, proces ten jest przeprowadzany z najwyższą starannością, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego pacjenta.

Początek leczenia ortodontycznego w zawsze rozpoczyna się od dokładnej oceny stanu zgryzu pacjenta. Wady zgryzu mogą mieć różne przyczyny – genetyczne lub zewnętrzne. Właśnie dlatego każdy przypadek jest indywidualnie analizowany przez naszego doświadczonego ortodontę. Celem jest nie tylko estetyka, ale przede wszystkim zdrowie i funkcjonalność zgryzu.

Pierwsze Konsultacje i Badania

Podczas pierwszej wizyty w naszym gabinecie ortodonta przeprowadza szczegółową konsultację, która obejmuje zarówno wywiad medyczny, jak i dokładne badanie zgryzu. Ważne są tu także zdjęcia rentgenowskie i wyciski zębów, które pozwalają na stworzenie kompleksowego planu leczenia.

Opracowanie Indywidualnego Planu Leczenia

Kolejnym etapem jest opracowanie planu leczenia, dostosowanego do konkretnych potrzeb i oczekiwań pacjenta. Ortodonta dokonuje wyboru między różnymi typami aparatów – stałymi i ruchomymi. Podczas tej fazy, pacjent jest informowany o przewidywanym czasie trwania leczenia, kosztach oraz częstotliwości wizyt kontrolnych.

Założenie Aparatu Ortodontycznego

Założenie aparatu ortodontycznego to kluczowy moment w procesie leczenia. W Pers Dental staramy się, aby był to moment komfortowy dla pacjenta. Wiele osób obawia się tego etapu, jednak zapewniamy, że jest to proces bezbolesny. Przygotowanie do założenia aparatu obejmuje dokładne czyszczenie zębów i precyzyjne umieszczenie każdego elementu aparatu.

ortodoncja na Ochocie

Regularne Wizyty Kontrolne

Kontynuacja leczenia wymaga regularnych wizyt kontrolnych, ustalanych przez ortodontę. Częstotliwość tych wizyt zależy od rodzaju aparatu i specyfiki leczenia. Regularne kontrole są niezbędne do monitorowania postępów i ewentualnego dokonywania niezbędnych korekt.

Zakończenie Leczenia i Faza Retencji

Po osiągnięciu zamierzonych efektów następuje etap zdjęcia aparatu. Jest to proces bezbolesny, po którym następuje faza retencji. Ortodonta dostosowuje nakładkę retencyjną lub aparat retencyjny stały (retainer), mający na celu utrzymanie efektów leczenia. Nakładka retencyjna noszona jest przez określony czas, aby zapewnić trwałość efektów leczenia.

Zapraszamy na konsultacje do jednego z najlepszych ortodontów w Warszawie na Ochocie

Oferta