Bogate doświadczenie

Prowadzimy terapie ortodontyczne od 1995 roku. W naszej placówce zajmujemy się tylko ortodoncją, co świadczy o naszej wysokiej jakości usług.

Leczenie bezekstrakcyjne

Jako nieliczni potrafimy wyprostować wady zgryzu bez konieczności usuwania zębów.

Przyjazna atmosfera

Staramy się, aby nasi pacjenci w każdym wieku czuli się w naszej placówce swobodnie, dostarczając im masę dobrego humoru podczas wizyt.

Ortodonta Marki

ortodonta targowek

Doświadczenie od 1997r.

Gabiet przyjazny dzieciom

Nowoczesne metody leczenia

Leczenie bezekstrakcyjne (bez usuwania zębów)

ortodonta targowek

26 lat doświadczenia w ortodoncji

Nowoczesne metody leczenia

Gabiet przyjazny dzieciom

Leczenie bezekstrakcyjne (bez usuwania zębów)

Poszukując ortodonty w Markach, warto zwrócić uwagę na klinikę Pers Dental. Chociaż usytuowana na warszawskim Targówku, dojazd z Marek jest zarówno szybki, jak i wygodny. Dogodna lokalizacja blisko przystanków autobusowych i stacji metra ułatwia pacjentom dotarcie do naszego gabinetu. W Pers Dental, rozumiejąc wartość jakości i skuteczności leczenia ortodontycznego, oferujemy szeroki zakres usług dostępnych przez pięć dni w tygodniu, również po godzinach pracy, do godziny 20, co jest wygodne dla zatrudnionych osób oraz uczniów.

Zespół Pers Dental tworzą doświadczeni specjaliści z doświadczeniem w branży od 1995r., stosujący nowoczesne metody leczenia. W naszej klinice panuje przyjazna atmosfera, a każda wizyta odbywa się w komfortowych warunkach, co gwarantuje pacjentom zarówno satysfakcję, jak i piękny uśmiech po zakończeniu leczenia.

ortodonta marki

Proces leczenia ortodontycznego

Pers Dental proces leczenia ortodontycznego rozpoczyna się od konsultacji, podczas której ortodonta w Markach ocenia wadę zgryzu pacjenta i dobiera odpowiednią metodę leczenia. Możliwości są szerokie – od aparatów ruchomych, przez aparaty stałe metalowe, po estetyczne rozwiązania. Ważne jest, aby pacjent był gotowy na leczenie i miał zdrowe zęby, co często wymaga wstępnej wizyty u stomatologa.

Kolejnym krokiem jest szczegółowe opracowanie planu leczenia przez ortodonta Marki, który uwzględnia wszystkie aspekty zdrowia i estetyki pacjenta. Plan ten obejmuje zarówno czas trwania leczenia, jak i jego koszty, a także zalecenia dotyczące pielęgnacji zębów podczas noszenia aparatu.

Ortodonta w Markach

Założenie aparatu ortodontycznego to moment, na który pacjenci często czekają z niecierpliwością. W Pers Dental ten proces jest bezbolesny i dokładnie wyjaśniany przez lekarza. Regularne wizyty kontrolne u ortodonty są kluczowe dla monitorowania postępów leczenia i dokonywania niezbędnych korekt.

Końcowy etap

Na zakończenie, po usunięciu aparatu, pacjent otrzymuje nakładkę retencyjną lub retainer, które pomagają utrzymać efekty leczenia. To pełen zakres opieki, który oferuje Pers Dental, sprawia, że jesteśmy liderem na rynku. Dlatego szukając ortodonty Marki warto przyjechać do naszego gabinetu.

Oferta